Sveiki!

Mano vardas  Sigita, esu BIG HUG rankinių kūrėja, idėjų vystytoja, siela. 

Aš moteris, turinti daug svajonių, kartais gaunanti pastabų, kad tai nerealu, kad nustočiau svajoti ar skrajoti padebesiais. O viskas juk prasideda nuo svajonių!


Aš nuolat turiu kurti, nerimauti, ieškoti ir atrasti. Išmokti kažko naujo. Jei skaitote šį mano tekstą, tikriausiai jau turime kažką bendro. Tikiuosi, kad patinka panašūs daiktai.

Žaviuosi ramiomis, pastelinėmis, žemės spalvomis. Šviesūs deriniai skleidžią ramybę bei yra matomi ir atkreipia dėmesį. Pati esu gerbėja visko kas sukurta Lietuvoje. Renkuosi vertybiškai artimus kūrėjus. Priklausau Lietuvos kūrėjų klubui.

Esu pamišusi dėl idėjos, kad vartojame per daug. Manau, kad visada geriau stilingas, kokybiškas, lengvai priderinamas aksesuaras ar rūbas nei galybė menkaverčių. Mano tikslas sukurti tokius aksesuarus, kurie būtų neperspausto dizaino,  nesunešiojami, aktualūs įvairioms amžiaus grupėms bei lengvai priderinami prie skirtingo garderobo visais metų laikais.

Ypatingai malonu jei patiko BIG HUG rankinės, kuprinės bei kiti mano pačios bei komandos kuriami darbai. Viliuosi, kad jas nešiosite ilgai ir stipriai apsikabinę.

Šilti linkėjimai ir dideli apkabinimai!

Sigita.